~Laisvalaikis~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
~Laisvalaikis~

Linksmas ir smagus laisvalaikis :).
 
rodiklisrodiklis  PortalPortal  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Boružėlės. minčių skrynelė.

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
Boružėlė.
Apšilinėja.
Apšilinėja.
Boružėlė.


Pranešimų skaičius : 68
Join date : 2008-03-27

Boružėlės. minčių skrynelė. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Boružėlės. minčių skrynelė.   Boružėlės. minčių skrynelė. Icon_minitimeKv. 04 24, 2008 2:12 pm

Saulės spinduliai skverbiasi pro tarpelius.Mano akys atsimerkia nuo spiginimo.Galvoje mintys tik apie jį.Aš jam jaučiu simpatiją.Mintis sutrukdo tėvo balsas:
-Pusryčiai!
Nenoriai apsirengiu.Nusliūkinu į virtuvę.Visi jau laukė manęs.Brolis vėl pašaipiai paisveikina ryte:
-Labas rytas,galėjai neveluot.Gryna užuomarša.
Ir dar tyliai suburba:
-Višta...
Pasiimu iš spintelės sausus pusryčius,lėkštutę ir šaukštą.Nenoriai sukemšu dubenėlį sausų pusryčių.Beje niekada rytais nemėgstu valgyti.Bet tenka,nes mama prikaišioja,kad jau susirgau kokia liga.Susitepu 2 sumuštinius.Įsidedu į kuprinę ir ž
įšeinu pro duris į mokyklą.
________________________________

Einu į mokyklą.Ir manę netikėtai pasiveja mano draugė Taja.Ji mano gerisusia draugė.Pasisveikina:
-Sveika,Melori.
-Sveika...
-Ko tokia liūdna?
-Ech...Neliūdna aš...Pamiršk.
-Gerai nebūsiu įkiri.
Taip prieiname mokyklą.Mokyklos kieme sėdi JIS!Jo žalios akys tokios nuostabios...Jo tvirtas kūnas toks pribloškiantis...Myliu jį...Praeidama mesteliu žvilgsnį.Jis nekreipia dėmesio...Skambutis.Einu į pamoką.Jokia dabar pamoka bus...Klasės valandėlė.Aptarsim visus reikalus.Ir pasako bus karnavalas ir reikės susirast šokių porą...O NE!Tik ne tai neturiu jokių pažįstamų vaikinų.Teks pradėt paieškas.Aptarėm ir SKAMBUTIS.Prieina Taja per pertrauką:
-Argi ne šaunu?
-Ne...
-Nebūk nuobodi.
-Aš ne dėl to...Aš dėl poros.
-Tai surasim...Tau jaunikį.
-Tau gerai turi Įgori...
Skambutis ir vėl į pamoką.Taip nuobodžiai praėjo visos pamokos...Po pamokų einu namo...
Atgal į viršų Go down
Boružėlė.
Apšilinėja.
Apšilinėja.
Boružėlė.


Pranešimų skaičius : 68
Join date : 2008-03-27

Boružėlės. minčių skrynelė. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Boružėlės. minčių skrynelė.   Boružėlės. minčių skrynelė. Icon_minitimeSk. 05 18, 2008 10:36 am

3 dalis.

Einant namo vėl netikėtai prilimpa prie manęs Taja.Ir neduoda ramybės:
-Su kuo šoksi šokių vakarą?Gal su Riku?Danieliu?Roku?
-Nežinau...Žiūrėsiu.Su Riku nešoksiu jam patinka Karmena.Su Danieliu nešoksiu jis klasės juokdarys ir šoks tikriausiai su Marta,ji juo susižavėjusi.Rokas pasikėlęs o Bonė jį iki ausų įsimylėjus ir ta tokia pat pasikėlus jam ji patinka.Teks pasižiūrėt.Visi nori šokt su klasiokėmis...Aš ne.
Taip mes prieiname Rudolo parduotuvę ir turime išsiskirti.Eidama namo apie jį galvoju...Gal pavyks su juo kaip nors susipažinti.Netikėtai pamatau jį.Paspartinu žingsnį.Jis vienas.Bet aš bijau jis gali manę įžeisti,o aš galiu likti įskaudinta savo meilės.Ir jis netikėtai sušunka:
-Ei tu!
Ir pribėga prie manęs...
-Gal žinai kur Džeudzepo gatvė?
-Taip...- nedrąsiai ištariu...
Paaiškinu kur ji jis padėkoja ir nueina.
Pagaliau JIS manę užkalbino!Nors tai gerai...Gal mes kaip susipažinsim...
Atgal į viršų Go down
Grietinėlė
Naujokiukas.
Naujokiukas.
Grietinėlė


Pranešimų skaičius : 15
Join date : 2008-12-22

Boružėlės. minčių skrynelė. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Boružėlės. minčių skrynelė.   Boružėlės. minčių skrynelė. Icon_minitimeSk. 01 11, 2009 3:25 pm

(:
o kur tęsinys? ;>
Atgal į viršų Go down
Dari
Naujokiukas.
Naujokiukas.



Pranešimų skaičius : 2
Join date : 2009-04-12

Boružėlės. minčių skrynelė. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Boružėlės. minčių skrynelė.   Boružėlės. minčių skrynelė. Icon_minitimeSk. 04 12, 2009 10:03 pm

Įdomu Boružėlės. minčių skrynelė. 253340
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Boružėlės. minčių skrynelė. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Boružėlės. minčių skrynelė.   Boružėlės. minčių skrynelė. Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Boružėlės. minčių skrynelė.
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
~Laisvalaikis~ :: Kūryba :: Rašytojų būrelis-
Pereiti į: